A huge collection of 3400+ free website templates www.JARtheme.COM WP themes and more at the biggest community-driven free web design site

Referencje

Jesteśmy dumni z naszych dotychczasowych realizacji. Współpracowaliśmy z rodzinami, spełniając marzenia o ich własnym domu oraz z firmami i podmiotami publicznymi, wcielając w życie ich ambitne plany inwestycyjne. O naszym wspólnym sukcesie świadczą liczne referencje. 

Zobacz

Morski Oddział Straży Granicznej w Gdańsku

herb MOSGNiniejszym potwierdzam, że firma INWEST-KOM (...) była generalnym wykonawcą zadania pn. Przebudowa budynku nr 15 w Gdańsku ul. Oliwska 35 (...) Łączna wartość wykonanych prac wynikająca z umowy wyniosła 859 517,19 zł brutto


Zastępca Komendanta
Morskiego Oddziału Straży Granicznej
im. płk Karola Bacza kpt. SG Lesław Krysa

Zobacz pełną treść >>

Global Energy Services

logo ges 166x88Niniejszym potwierdzamy, iż firma INWEST-KOM w Gniewie Sp. z o.o. wykonywała w okresie od grudnia do marca 2011 prace związane z budową odwodnień farmy wiatrowej Pelplin.

Firma INWEST-KOM zrealizowała zadanie fachowo i terminowo, zapewniając oczekiwane wsparcie dla inwestycji. Biorąc pod uwagę dotychczasową współpracę możemy polecić firmę INWEST-KOM jako godną polecenia i zaufania.

Kierownik Budowy
mgr inż. Anna Wiśniewska

Zobacz pełną treść >>

Gdański Zarząd Nieruchomości Komunalnych

logo gznk 166Dzięki zaangażowaniu takich wykonawców jak INWEST-KOM działania inwestycyjne prowadzone zarówno przez Urząd Miejski jak i przez Gdański Zarząd Nieruchomości Komunalnych odnoszą zamierzony i społecznie uzasadniony efekt. Wspólnie budujemy pozytywny wizerunek jednostek organizacyjnych miasta, przez co wzrasta zaufanie mieszkańców do działań Władz Gminnych.

Zaangażowanie, sumienność i niezawodność pracowników w/w firmy oraz ich zaangażowanie w pracę, wiedza i doświadczenie są w pełni godne podkreślenia i docenienia.

Specjalista ds. gospodarowania wnętrz podwórzowych
mgr Barbara Grubba

Zobacz pełną treść >>

Zespół Szkół w Opaleniu

logo zsopaleniePotwierdzamy należyte wykonanie przez INWEST-KOM zadania obejmującego “Modernizację budynku Szkoły Podstawowej wraz z częścią mieszkalną w Pieniążkowie”. Ogólna wartość robót wyniosła 499.995,00 złotych brutto.

Dyrektor Szkoły
mgr Mirosław Narloch


OBSŁUGA KLIENTA
513 016 412
58 535 23 31
wewn. 37

POCZTA ELEKTRONICZNA
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Inwestkom Logo Biale 2
INWEST-KOM
w Gniewie Sp. z o.o.
ul. Wiślana 6, 83-140 Gniew
NIP 5932124915
Regon 191605137
KRS 0000110050

Godziny pracy

pon, wt, czw: 7-15,
środa: 7-16,
piątek: 7-14
Kasa czynna w godz. 7-14
Dzialaj Z Nami Budujaco2